Sunt o tipă activă care iubește aventura și zilele pline cu soare, voie bună, relaxare. Aș sta în concediu cel puțin 6 luni din an, să experimentez lucruri noi, să văd oameni mișto și să învăț lucruri interesante. Pot spune că până la 27 de ani, am experimentat ceea ce mulți nu au ocazia, nici mai târziu de această vârstă. Totul a început de la 25 de ani, de când am promovat școala de șoferi, apoi am avut oportunitatea și să întru în posesia unei mașini, chiar foarte frumoase. Ușor-ușor am început să conduc, să plec la mare, la munte, însă nu foarte departe de București. Probabil că cel mai departe, în prima jumătate de an de când mi-am luat carnetul, am plecat în Sibiu, în rest drumuri pe la Sinaia, Vama Veche și prin București. Ei bine, a venit și vremea să mă bucur de un festival. Cum nu fusesem niciodată plecată la un astfel de eveniment, trebuia să experimentez și ce mi-am dorit cel mai mult, un fest...