Hey dragilor! Am promis într-un articol anterior că o să mă ocup mai mult de blog, așa că, m-am întors cu noutăți. Aș vrea să vă mai împart puțin din ce am trăit eu la Electric Castle , printre bagajele pe care le fac, fiindcă vorba aia e weekend, ce rost are să stăm în casă?? Nu știu dacă am apucat să vă spun că printre artiștii care au urcat pe scenele Electric, s-au numărat și Golan, Subcarpați și Bakermat. Golan au urcat pe scena Hangar, iar Subcarpați și Bakermat la scena principală. Două nume românești și un artist din Olanda, DJ, mai exact. Ai spune că dacă este străin, ar avea dreptul la mai mult timp pe scenă. Nu s-a întâmplat asta. Ce am observat în cele 5 zile de festival, a fost că programul s-a respectat cu strictețe, aș putea spune, nu s-a făcut excepție nici pentru Damian Marley, Jessie J, Bakermat, Subcarpați, Mura Masa sau...