Treceți la conținutul principal

Playlist de weekend



Tocmai ce am postat o poză pe facebook și întrebam dacă ai zâmbit astăzi?
 
 
 
 Ai zâmbit?
 
 
 
 Dacă nu, îți dau câteva motive să o faci și să spui că #devinaesteiza că ai zâmbetul pe buze.
 
 
 
 1. este încă vară;
 
 2. este vremea perfectă pentru o piscină;
 
 3. te poți bucura de un frappucino cu cine îți este ție mai drag (eu azi o să beau unul cu una din prietenele mele cele mai bune);
 
 4. dacă nu îți merge chiar atât de bine în momentul de față, ai toată viața înainte să faci să fie din ce în ce mai bine;
 
 5. chiar dacă nu ai aer condiționat, te poți bucura de bătaia vântului în ventilator.;
 
 6. va las câteva piese pentru o sâmbătă de vis:













Hug!

Comentarii

  1. Chiar acum dam drumul la playlist-ul tau! Sa ai un weekend minunat! 🤗

    RăspundețiȘtergere
  2. Să știi că e vremea perfectă pentru o piscină, dar parcă aș mai da o fugă la mare :*

    RăspundețiȘtergere
  3. În weekend sper sa mai mergem la piscină sau la lac. PÂnă atunci o sa ascult și eu playlistul tău. Mai ales piesa nouă de la Subcarpati. ❤

    RăspundețiȘtergere
    Răspunsuri
    1. Eu weekend-ul asta sunt la munte si apoi la mare. Abia astept!!!

      Ștergere

Trimiteți un comentariu