Treceți la conținutul principal

1 Mai, pe alte meleaguri

Pe langa gratare, berea rece, "sucele" reci si toate cele, am impresia ca in urmatorul loc pe care o sa vi-l arat, ati fi avut parte de o maxima relaxare. Si ca sa fie si c-o tenta sau traditie romaneasca, puteti sa va luati sticlele de bere, Cola, Fanta, Pepsi Twist sa le bagati acolo in zapada sa se raceasca.



Enjoy!


                                Sursa


Si, de asemenea, va recomand 7 minute de placere, relaxare si visare:

Comentarii

  1. De unde gratare? :( sunt trist
    In locul ala oare se face gratar?

    RăspundețiȘtergere
  2. 2:41 Sheckler treflip la Thrasher's Bust or Bail si 5:20 pustiu ala care a dat primu 1080 :D foarte tare

    RăspundețiȘtergere

Trimiteți un comentariu