Waaaaazaaaaa!!!! De la Fata cu Cafea martie 20, 2010 Sunt convinsă că o ştiaţi, dar totuşi vi-o reamintesc :D Vezi mai multe din Funny pe 220.ro Distribuiți Solicitați un link Facebook X Pinterest E-mail Alte aplicații Etichete bere budai reclama funny şe faşi Distribuiți Solicitați un link Facebook X Pinterest E-mail Alte aplicații Comentarii Haiawatha20 martie 2010 la 11:41Cred ca la fel de buna ca si varianta americana... :) Fain si blogul si o sa mai trec! Suna foarte bine Lost in Amsterdam, suna a nume de trupa.RăspundețiȘtergereRăspunsuriRăspundețiFata cu Cafea20 martie 2010 la 13:06@Edu: Dap ambele sunt funny :D şi mulţumesc mult! Numele vine de la melodie care îmi place mult "Parov Stelar - Lost in Amsterdam". Să ne urmărim cu bine în continuare :D!!RăspundețiȘtergereRăspunsuriRăspundețiHaiawatha20 martie 2010 la 16:22Ei bine stimata domnisoara recunosc, suna fabulos Parov Stelar si na, nu ii stiam pana azi... asa ca sambata asta se poate chema usor pentru mine Parov fie si stelar... :)RăspundețiȘtergereRăspunsuriRăspundețiFata cu Cafea20 martie 2010 la 23:17Sună genial, chiar :D, ştiu..o să bag o temă în curând aici pe blog să dezbatem mai pe larg ceva legat de muzică:DRăspundețiȘtergereRăspunsuriRăspundețiAdăugați un comentariuÎncărcați mai multe... Trimiteți un comentariu
Cred ca la fel de buna ca si varianta americana... :)
RăspundețiȘtergereFain si blogul si o sa mai trec! Suna foarte bine Lost in Amsterdam, suna a nume de trupa.
@Edu: Dap ambele sunt funny :D şi mulţumesc mult! Numele vine de la melodie care îmi place mult "Parov Stelar - Lost in Amsterdam".
RăspundețiȘtergereSă ne urmărim cu bine în continuare :D!!
Ei bine stimata domnisoara recunosc, suna fabulos Parov Stelar si na, nu ii stiam pana azi... asa ca sambata asta se poate chema usor pentru mine Parov fie si stelar... :)
RăspundețiȘtergereSună genial, chiar :D, ştiu..o să bag o temă în curând aici pe blog să dezbatem mai pe larg ceva legat de muzică:D
RăspundețiȘtergere