Treceți la conținutul principal

Postări

Se afișează postări cu eticheta prea bun prea ca la tara

Prea bun, Prea ca la tara! Omleta rapida cu Covalact BIO

  Sunt o experta a gati tot ce e rapid si simplu! Motiv pentru care Covalact m-a ajutat enorm cu produsele sale BIO si am pus de o omleta, vorba aceea, prea buna, prea ca la tara! Cum la tara nu am mai ajuns in ultima perioada, doar pe fuga si am luat si niste oua de tara, am adus gustul mancarii sanatoase direct la mine in apartament.  M-am lasat dusa de val si am scos ouale, untul BIO, sana si telemeaua de vaca si am amestecat totul pana cand s-a incins tigaia si a urlat dupa compozitie care era gata sa fie preparata! Nu dureaza mult si pe langa asta, iti potolesti imediat foamea de dimineata, dupa care te poti rasfata si cu o cafea cu lapte BIO din care poti face si spuma, pentru e numai bun procentul de grasim, mai exact 3,7%. Pe langa omleta aceasta delicioasa (nu luati in seama aspectul, deoarece pare ca e arsa pentru ca am pus si sana, dar garantez ca nu este), am incercat si branzica de casa Covalact de tara, pe care eu am mancat-o cu o banana. Gusturile nu se discuta,...