Treceți la conținutul principal

Postări

Se afișează postări cu eticheta experienta in turcia

Păreri la rece din Istanbul în luna august 2019

M-am întors!    Cum ar spune și melodia pe care o s-o las mai jos eu sunt mai tot timpul ceva de genul: "Heeey, I'm on vacatiionnn! Everyy singleeee daaay!"    Am fost plecată pentru 4 zile în Istanbul, orașul tuturor posibilitatilor, orașul agitației și al negocierilor. Nu am apucat să negociez pentru că nu am stat atât de mult, încât să investesc foarte mult timp în cumpărături, ci am vizitat cât am putut de mult. M-am gandit că, până la urmă, haine pot să-mi iau oricând, din orice mall de la noi și nici nu trebuie să trag de ele într-o valiză.    Articolul ăsta este pe foarte scurt și vă spun așa câteva păreri, în linii mari, apoi revin cu mai multe detalii.    În primul rând dacă vrei să mergi în luna august și să te relaxezi, îți zic de pe acum că se va întâmplă mai greu acest lucru. În luna august, în Istanbul o să mergi pe haos, pe agitație, o să mergi pentru experiență în sine. Mie una mi-a plăcut așa în agitație. Nu mi-a fost ...